AKCJA PROMOCYJNA CASH-BACK

Dla naszego klienta przygotowaliśmy atrakcyjne promocje konsumenckie o nazwie Pryśnij z Syngenta. Każda z nich wykorzystuje popularną formułę cash-back i dedykowana jest konkretnym zestawom produktów (rzepak, ziemniak i zboże).

Formuła cash-back jest jednym z najbardziej skutecznych mechanizmów promocyjnych. Właśnie dlatego dla klientów firmy Syngenta przygotowaliśmy akcję, w ramach której mogli otrzymać 10% zwrotu kosztów przeznaczonych na zakup określonych produktów.

programy lojalnościowe

SERWIS INTERNETOWY DLA UCZESTNIKÓW PROMOCJI

W ramach akcji Pryśnij z Syngenta wykorzystaliśmy nasze kompetencje digitalowe do stworzenia nowoczesnego i prostego w obsłudze serwisu internetowego. Strona, którą zaprojektowaliśmy, pozwala w bezproblemowy sposób skorzystać z oferowanej promocji.

Uczestnicy mogli błyskawicznie i wygodnie zarejestrować zakupione produkty, uzupełniając formularz dostępny na stronie internetowej. W efekcie otrzymywali zwrot części poniesionych kosztów.

Oczywiście poza zaprojektowaniem serwisu internetowego byliśmy odpowiedzialni również za nadzór nad przebiegiem całej akcji. Przy czym oznaczało to nie tylko odbiór i sprawdzanie zgłoszeń, ale również obsługę klienta różnymi kanałami – mailowo i telefonicznie.

KORZYŚCI AKCJI PRYŚNIJ Z SYNGENTA

Zorganizowane dla firmy Syngenta akcje promocyjne cieszą się dużą popularnością w branży rolniczej. Atrakcyjna formuła programu i bezproblemowa rejestracja uczestników skutecznie wzbudzają zainteresowanie konsumentów, prowadząc do realnego wzrostu sprzedaży. Ponadto akcja promocyjna Pryśnij odbywa się w sposób cykliczny, co pozwala podtrzymać zaangażowanie odbiorców. Dzięki naszemu wsparciu Syngenta stale rozbudowuje grono stałych klientów.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż i zbudować długofalowe relacje z klientami, to zapraszamy na bezpłatną konsultację. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię działania i zapewnimy kompleksową obsługę akcji promocyjnej. Wyślij swój brief!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!