CZYM SĄ PROMOCJE KONSUMENCKIE?

Promocje konsumenckie to obowiązkowy element skutecznej strategii marketingowej. Pozwalają w bezpośredni sposób dotrzeć do klientów i zmobilizować ich do podjęcia działania. Są to różnego rodzaju konkursy, loterie promocyjne, a także programy lojalnościowe i partnerskie. Ich zakres jest jednak o wiele szerszy. Obejmuje między innymi akcje promocyjne angażujące klientów w punktach sprzedaży i działania typu Buy/Get. Od 30 lat wdrażamy atrakcyjne promocje, które przynoszą firmom wymierne efekty. Nasz sukces płynie z wieloletniego doświadczenia, kreatywności i wysoko rozwiniętych kompetencji digitalowych. Właśnie dlatego największe marki działające w Polsce regularnie korzystają z naszego wsparcia.

promocje rodzaje

RODZAJE PROMOCJI KONSUMENCKICH

Organizujemy promocje dla sektora B2C, czyli pośredniczymy między Twoją firmą a klientami indywidualnymi. Świadczymy również usługi w obszarze B2B, przygotowując konkursy, loterie i programy partnerskie dla klientów biznesowych.

Wśród promocji konsumenckich wyróżniamy:

  • konkursy i loterie promocyjne,
  • in-store marketing – akcje promocyjne w punktach sprzedaży,
  • programy partnerskie i lojalnościowe.

KONKURSY I LOTERIE PROMOCYJNE

Tworzymy oryginalną koncepcję promocji, skutecznie pośrednicząc między firmą a gronem jej odbiorców. Organizujemy konkursy i loterie promocyjne, również w formie błyskawicznej. Zawsze dostosowujemy formę akcji promocyjnej do konkretnej branży i grupy docelowej. Potrafimy stworzyć konkurs, który jest angażujący i dostarcza uczestnikom rozrywki, co przekłada się na wzrost atrakcyjności marki.

Zwiększenie sprzedaży i budowa długotrwałych relacji z klientami to nie jedyne korzyści, jakie płyną z promocji konsumenckich. Konkursy i loterie to również doskonała forma docierania do nowych odbiorców. Szczególnie jeśli realizowane są za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi digitalowych. Tego rodzaju akcje umożliwiają błyskawiczne pozyskanie dużej liczby klientów. Wskazują na to badania – spośród nowych konsumentów, aż 34% to osoby, które nawiązały relację z firmą poprzez udział w konkursie promocyjnym.

loterie dla klientów
marketing w sklepie stacjonarnym

PROMOCJE W PUNKTACH SPRZEDAŻY, CZYLI IN-STORE MARKETING

Mimo wszechobecnej cyfryzacji, nie należy zapominać o sprzedaży stacjonarnej i marketingu bezpośrednim. Jak pokazują wyniki badań, aż 61% konsumentów wybiera sklepy, które poza obecnością w Internecie występują także w formie stacjonarnej. Właśnie dlatego zajmujemy się również in-store marketingiem, skutecznie wspierając naszych klientów w rozwoju działalności biznesowej.

In-store marketing to różnego rodzaju działania, które mają na celu zaktywizowanie shoppera w punkcie sprzedaży. Są to między innymi akcje samplingowe, dzięki którym klient może wypróbować produkt, a także prezentacje produktu wraz ze szkoleniem z jego obsługi. Innym przykładem in-store marketingu są właściwie zaprojektowanie i rozmieszczone w punktach sprzedaży materiały reklamowe.

Odpowiednio przygotowane akcje promocyjne in-store prowadzą do zwiększenia sprzedaży. Skutkują również pogłębieniem więzi między klientami a marką, wpływając pozytywnie na wysokość przyszłych dochodów firmy.

PROGRAMY PARTNERSKIE I LOJALNOŚCIOWE

Potrafimy stworzyć program partnerski i lojalnościowy na miarę każdego biznesu. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze B2B, czy B2C, przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu Twoja firma będzie rozwijała się w błyskawicznym tempie. Potrafimy stworzyć atrakcyjny serwis internetowy dostosowany do profilu konkretnej działalności. Dysponujemy również nowoczesną platformą Pay-Back, którą możemy dopasować do indywidualnych wymagań. Ponadto oferujemy moduł do fakturowania usprawniający realizację wszelkich formalności.

Nowoczesne narzędzia to oczywiście nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Mamy głowy pełne pomysłów i wiedzę ekspercką w zakresie marketingu relacyjnego. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które przyniosły oczekiwane efekty. Przykładem jest nasza współpraca z firmą Syngenta Polska – stworzyliśmy program lojalnościowy, który jest jednym z największych programów partnerskich w branży rolniczej.

promocje konsumenckie programy lojalnościowe

CO Z NAMI ZYSKASZ?

Klienci, którzy z nami współpracują, rejestrują wzrost sprzedaży, a ich marka staje się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Wszystko to możesz zyskać, wybierając nasze usługi. Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową i wspólnie zrealizujemy Twoje cele biznesowe.

W Karlsbad możesz cieszyć się realnymi korzyściami, nie martwiąc się przy tym o czasochłonne i skomplikowane formalności. Udostępniamy nowoczesne narzędzia do fakturowania i zajmujemy się kwestiami prawnymi. Wdrożymy dla Ciebie skuteczną promocję konsumencką, zapewniając wsparcie na każdym etapie.

WZROST SPRZEDAŻY I BUDOWA WIZERUNKU

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, akcje promocyjne są kluczem do sukcesu. Konkursy promocyjne to świetny sposób na pozyskanie leadów i wzbudzenie zainteresowania oferowanymi produktami oraz samą marką. Cykliczny konkurs sieci sklepów Biedronka, konkurs konsumencki firmy Jacobs – to tylko przykłady naszych realizacji, które zaowocowały zwiększeniem sprzedaży i wzmocnieniem autorytetu na rynku.

W kontekście efektywnej sprzedaży i budowy wizerunku kluczowe są również właściwie rozlokowane produkty i atrakcyjne materiały reklamowe. Aż 46% shopperów zwraca uwagę na jakość doświadczeń zakupowych w punkcie sprzedaży. Organizujemy akcje promocyjne, które są dostosowane do strategii komunikacji marki. Wiemy, jak wykreować wizerunek lidera przy pomocy in-store marketingu. Potrafimy również dotrzeć do grupy docelowej, tworząc zrozumiałe i ciekawe konkursy, które skutecznie zachęcają do podjęcia działania.

promocje konsumenckie większa sprzedaż
promocje konsumenckie regulamin

ZAPEWNIAMY OPIEKĘ KSIĘGOWO-PRAWNĄ

Nasz zespół tworzą eksperci z wielu różnych dziedzin, dlatego możemy zapewnić również opiekę księgowo-prawną. Dysponujemy nowoczesnym modułem do fakturowania, który pozwala na bezproblemowe przygotowanie faktur dla klientów uczestniczących w akcji promocyjnej. Tworzymy także regulaminy konkursowe i wiemy, jakie warunki należy spełnić, aby zorganizować loterię promocyjną.

Wybierając nasze usługi, możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i realizujemy wszystkie formalności za Ciebie.

REALIZACJA PROMOCJI OD A DO Z

Świadczymy kompleksowe usługi, organizując akcje promocyjne od początku do końca. Każdą współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z indywidualnymi celami biznesowymi. Potrafimy wykonać profesjonalne badania konsumenckie oraz analizę konkurencji. Zapewniamy unikalne projekty graficzne oraz intuicyjne w obsłudze platformy internetowe. Możemy pochwalić się również umiejętnościami logistycznymi – zorganizujemy dla Ciebie akcję promocyjną in-store i zajmiemy się dystrybucją nagród konkursowych. Ponadto oferujemy wsparcie prawne i nowoczesne moduły do fakturowania.

W Karlsbad pomagamy osiągać najróżniejsze cele biznesowe. Działamy zarówno w punktach sprzedaży, jak i w szeroko rozumianej przestrzeni cyfrowej. Tworzymy strony internetowe i obsługujemy social media. Rozwijaj swoją firmę, organizując promocje konsumenckie w wielu różnych kanałach marketingowych.

promocje konsumenckie jak zorganizować

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!