NA CZYM POLEGA EVENT MARKETING?

Eventy marketingowe są jednym z kluczowych obszarów direct marketingu. Przyjmują one różne formy w zależności od branży i grupy docelowej, znajdując zastosowanie zarówno w sektorze B2C, jak i B2B. Pikniki firmowe, szkolenia, targi i inne eventy są doskonałym narzędziem promocji firmy. Wskazują na to wyniki badań – aż 95% specjalistów do spraw marketingu przyznaje, że atrakcyjne wydarzenia przyczyniają się do realizacji celów biznesowych.

Skuteczny marketing wymaga przemyślanej strategii, uwzględniającej charakter konkretnej działalności oraz cele, jakie firma chce osiągnąć. Potrafimy stworzyć oryginalną koncepcję eventu dla każdej branży. Zawsze zwracamy uwagę na grupę docelową i styl komunikacji marki. Dzięki temu organizujemy wydarzenia, które przynoszą realne korzyści.

event marketing czy warto

KORZYŚCI EVENT MARKETINGU

Eventy marketingowe to doskonały sposób na budowę trwałych relacji z konsumentami. Pozwalają zamienić aż 70% odbiorców w stałych klientów, co ma decydujący wpływ na przyszłe dochody firmy. Wszystko dlatego, że dzięki atrakcyjnym wydarzeniom wzrasta zaufanie do marki. Kryje się za tym prosty mechanizm – eventy marketingowe bezpośrednio aktywizują klientów do działania, skracając dystans, jaki często występuje między firmą a konsumentami.

Wydarzenia marketingowe pozwalają również osiągać cele krótkoterminowe, takie jak zwiększenie sprzedaży czy błyskawiczna rozbudowa grona klientów. Angażujący event skutkuje chęcią skorzystania z usługi lub zakupienia produktu aż u 85% konsumentów. Dobrym przykładem są targi i szkolenia. To świetny sposób na prezentację oferty, dzięki której klienci mogą sprawdzić, jak dany produkt działa w praktyce. Tego rodzaju eventy wzbudzają zaangażowanie odbiorców, przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży. Ponadto rozrywka, jakiej uczestnicy doświadczają w trakcie wydarzenia, skutkuje również wzrostem atrakcyjności marki.

LOGISTYKA EVENTÓW MARKETINGOWYCH

Choć oryginalna koncepcja całego przedsięwzięcia jest istotna, to nie wystarczy, aby zrealizować atrakcyjny event marketingowy. Rejestracja na wydarzenie, odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, upominki dla uczestników – niezależnie od skali eventu należy zadbać o każdy szczegół. Dzięki temu cały proces będzie przebiegał bezproblemowo. Do realizacji tego celu konieczne są wysoko rozwinięte kompetencje logistyczne.

Realizujemy eventy marketingowe od A do Z, a logistyka to jeden z filarów naszej działalności. Wiemy, w jaki sposób stworzyć atrakcyjną koncepcję wydarzenia i potrafimy sprawnie wprowadzić ją w życie. Organizujemy zarówno eventy online, jak i wydarzenia w formie stacjonarnej, zapewniając wsparcie techniczne na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym modułem do rejestracji z kodem QR, dzięki czemu uczestnicy mogą w prosty sposób rejestrować się na wydarzenia. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny scenariusz eventu i zadbamy o catering oraz hostessy. Przygotujemy również atrakcyjne upominki dla uczestników. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, branży i celów, które chcesz osiągnąć.

event marketing logistyka

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA, KONFERENCJE I KONGRESY

Poszukujesz firmy, która potrafi zorganizować szkolenie, konferencję lub kongres? Karlsbad to zdecydowanie dobry wybór. Z naszą pomocą poprowadzisz profesjonalne szkolenie z obsługi produktu, również w formie online. Obsługujemy social media i wiemy, jak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Konferencje i kongresy to eventy, które sprawdzają się zarówno w sektorze B2B, jak i B2C. Zorganizuj konferencję i zaproś swoich partnerów do aktywnego uczestnictwa. Dzięki temu zadbasz o trwałość relacji biznesowych. Zaplanuj zjazd ekspertów branżowych, którzy podzielą się swoją wiedzą z konsumentami i zaprezentują Twoją ofertę z jak najlepszej strony. Potrzebujesz wydarzenia innego typu? Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

organizacja szkoleń
SZKOLENIA

Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie z obsługi produktu lub webinar, dzięki którym wzmocnisz wizerunek eksperta. Zapewnimy oryginalny scenariusz i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

konferencje i kongresy
KONFERENCJE I KONGRESY

Przygotujemy dla Ciebie konferencję i kongres na szeroką skalę. Dzięki temu zadbasz o trwałość relacji partnerskich i zwiększysz atrakcyjność swojej marki.

shooper marketing korzyści
SHOPPER MARKETING

Zorganizujemy event marketingowy promujący Twoją ofertę w punktach sprzedaży. Zadbamy o atrakcyjne materiały reklamowe i kompleksową obsługę wydarzenia.

organizacja imprezy integracyjnej
IMPREZY INTEGRACYJNE

Zaplanujemy imprezę integracyjną B2B. Dzięki temu zbudujesz długofalowe relacje ze swoimi partnerami biznesowymi.

piknik firmowy
FESTYNY I PIKNIKI FIRMOWE

Zorganizujemy niezapomniany festyn lub piknik zarówno dla Twoich klientów, jak i pracowników. Dzięki nam zwiększysz zaufanie do swojej marki i zbudujesz zgrany firmowy zespół.

jak zorganizować targi
ORGANIZACJA I OBSŁUGA TARGÓW

Stworzymy oryginalny scenariusz targów branżowych, dzięki czemu przedstawisz swoją firmę szerokiemu gronu odbiorców. Zadbamy o kompleksową obsługę wydarzenia, aranżując przestrzeń i zatrudniając profesjonalne hostessy.

EVENTY MARKETINGOWE DLA KAŻDEJ BRANŻY

Mamy za sobą realizację eventów marketingowych dla wielu różnych branż. Współpracujemy z wiodącymi markami, przygotowując konferencje, wydarzenia online i nie tylko. Zorganizowaliśmy event plenerowy „Rodowita z Roztocza”, zapewniając między innymi oryginalną koncepcję całego przedsięwzięcia, catering i spersonalizowane upominki. Od 11 lat przygotowujemy także konferencje dla firmy Syngenta, w których łącznie uczestniczyło już 30 000 tysięcy osób. Działamy na terenie całej Polski i potrafimy zrealizować przedsięwzięcie na szeroką skalę.

Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma, zorganizujemy dla Ciebie event marketingowy z prawdziwego zdarzenia. Zadbamy o indywidualny scenariusz, zapewnimy nowoczesne narzędzia i logistykę na najwyższym poziomie. Dzięki temu event zapadnie odbiorcom w pamięć, a zaufanie do Twojej marki wzrośnie. Sprawimy, że powiększysz grono odbiorców, zwiększysz sprzedaż i zbudujesz długotrwałe relacje ze swoimi klientami.

event marketing dla firm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!