PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DLA BRANŻY ROLNICZEJ

Promocje konsumenckie są naszą specjalnością. Z tego powodu firma Syngenta postanowiła zlecić nam projekt oraz wdrożenie programu lojalnościowego dla klientów z branży rolniczej.

Zanim przystąpiliśmy do działania, skoncentrowaliśmy się na analizie oczekiwań grupy docelowej naszego klienta. Wszystko po to, aby koncepcja programu lojalnościowego zachęcała aktualnych i potencjalnych konsumentów do udziału.

Kolejnym krokiem było wprowadzenie przygotowanej strategii w życie. Na potrzeby projektu dla firmy Syngenta powstał nowoczesny serwis internetowy. Dzięki temu zadbaliśmy o jak największy zasięg akcji promocyjnej oraz bezproblemową rejestrację i obsługę uczestników programu.

skuteczny digital branding

NOWOCZESNA APLIKACJA LOJALNOŚCIOWA

Obecnie trudno wyobrazić sobie programy lojalnościowe B2B i B2C bez nowoczesnej aplikacji. Mechanizm grywalizacji, personalizacja treści i błyskawiczna komunikacja z firmą to bardzo ważne elementy podtrzymujące zaangażowanie uczestnika promocji.

Dlatego, nawiązując do programu lojalnościowego firmy Syngenta, stworzyliśmy intuicyjną aplikację o nazwie AgriClub dostosowaną do standardów User Experience. Dzięki temu nasz klient dysponuje atrakcyjnym narzędziem do podtrzymywania zaangażowania konsumentów.

KORZYŚCI DLA FIRMY SYNGENTA

Program lojalnościowy firmy Syngenta skutecznie zachęca klientów do udziału w akcji promocyjnej. Jego zasięg stale rośnie, co sprawia, że jest on w czołówce programów partnerskich w branży rolniczej.

Oryginalna koncepcja programu i nowoczesna aplikacja lojalnościowa pozwoliły firmie Syngenta umocnić więzi z klientami, co przełożyło się również na realny wzrost sprzedaży. Dbałość o doświadczenia uczestników promocji i wartościowe nagrody sprawiły ponadto, że nasz klient pogłębił atrakcyjny wizerunek marki.

Potrzebujesz oryginalnego programu lojalnościowego? Zajmujemy się nie tylko tworzeniem strategii i wdrożeniem, ale również kompleksową obsługą podatkowo-prawną. Wyślij swój brief i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

programy lojalnościowe b2b

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!