Promocja Zasiej z Syngenta

#Promocje sprzedaży #Digital #Kreacja

  • Promocja cash back
  • Kompleksowa obsługa, kreacja, www, weryfikacja zgłoszeń
  • Cel – zwiększenie sprzedaży, pozyskanie leadów

Zasiej z Syngenta – cykl akcji cash back wspierający sprzedaż nasion kukurydzy i rzepaku!

Promocja cieszy się niezmiennym uznaniem wśród klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że już od kilku lat organizujemy ten projekt dla firmy Syngenta Polska.

Akcja ma wiele atutów, a jednym z najważniejszych jest prostota zasad. Kupując produkty premiowane, Uczestnicy otrzymują zwrot 5% lub nawet 10% wartości zakupów na swoje konto bankowe. To świetna okazja, by skorzystać z unikatowej oferty i zyskać dodatkowe środki na swoim koncie.

Ciekawym aspektem promocji jest wsparcie kontaktu Uczestnika z Przedstawicielem handlowym Syngenta. Dzięki temu istnieje szansa na zwiększenie otrzymanej premii nawet do 10%. To idealna okazja, by uzyskać dodatkową pomoc i wsparcie w wyborze odpowiednich produktów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej obsługi podczas trwania promocji. Nasze zadanie obejmuje stworzenie KV dla każdego cyklu promocji, przygotowanie dedykowanego LP, a także weryfikację zgłoszeń, wysyłkę przelewów oraz bieżącą komunikację z Uczestnikami. Jesteśmy tu, aby uczestnicy akcji mieli pewność, że wszystkie formalności są załatwione profesjonalnie i sprawnie.
Bieżąca promocja dostępna jest na www.zasiejzsyngenta.pl.

Bieżąca promocja jest dostępna na www.zasiejzsyngenta.pl