Poczuj komfort, zyskaj piękno

#Konkursy promocyjne

  • Konkurs promocyjny
  • Obsługa, opracowanie materiałów POS
  • Cel – zwiększenie sprzedaży, promocja marki

Konkurs „Poczuj komfort, zyskaj piękno” organizowaliśmy w 2023 r. dla naszego klienta, firmy Procter & Gamble. Głównym celem akcji był wzrost sprzedaży produktów marki Always Platinum w sieci sklepów Carrefour.

Nasi klienci zostali zachęceni do zakupu przynajmniej dwóch produktów marki Always Platinum. Aby wejść do gry o atrakcyjne nagrody, wystarczyło jeszcze tylko odpowiedzieć na jedno konkursowe pytanie, a droga do zwycięstwa stała otworem.

Na uczestników konkursu czekały wyjątkowe nagrody, w postaci pięciu kart podarunkowych o wartości 1000 zł do wykorzystania na biżuterię od renomowanej marki Anna Kruk oraz 15 kart podarunkowych Carrefour o wartości 200 zł każda. Nagrody te okazały się na tyle kuszące, że ilość zgłoszeń była wyższa niż przewidywaliśmy.

Nasza agencja była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie regulaminu konkursu, weryfikację zgłoszeń, zakup i wydanie nagród, a także za przygotowanie efektywnej komunikacji POS w punktach sprzedaży.

Dzięki naszej współpracy udało się osiągnąć zamierzone cele marketingowe i cieszyć się sukcesem tego promocyjnego projektu.