Loteria EPSON

#Loterie promocyjne #Digital #Kreacja

  • Loteria promocyjna
  • Kompleksowa obsługa
  • Cel – wzrost sprzedaży, promocja marki

Agencja Karlsbad jest odpowiedzialna za organizację loterii konsumenckiej dla renomowanej marki Epson. Głównym celem działań promocyjnych jest zwiększenie sprzedaży produktów Epson, w szczególności drukarek i urządzeń biurowych. Loteria ta ma jeszcze jedno ważne zadanie – promocję nowości w portfolio marki, jaką są innowacyjne drukarki EcoTank o ultra wysokiej wydajności, z możliwością wielokrotnego napełniania.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup produktu Epson w terminie od 1 września do 31 grudnia 2023, ma szansę na wygranie jednej z wielu nagród, jakie przygotowaliśmy dla Uczestników loterii. Codziennie do wygrania aż 1000 zł, co tydzień czeka na kogoś projektor Epson, co miesiąc niesamowity rower elektryczny Kross, a co 2 miesiące na szczęśliwców czekają bony Wakacje.pl o wartości 40 tys. zł! Pula nagród robi wrażanie, dlatego zgłoszenia wciąż napływają.

Zadaniem agencji Karlsbad jest kompleksowa obsługa loterii. Aby wszystko odbywało się zgodnie z przepisami, przygotowaliśmy szczegółowy regulamin i dopełniliśmy wszystkich niezbędnych formalności, uzyskując pozwolenie Izby Administracji Skarbowej na przeprowadzenie loterii. Opracowaliśmy KV akcji, projekty graficzne banerów do sklepów internetowych oraz naklejek na produkty biorące udział w loterii. Przygotowaliśmy system do rejestracji zgłoszeń do loterii, jesteśmy też odpowiedzialni za ich weryfikację, przeprowadzenie losowań oraz wysyłkę nagród do zwycięzców.

Ty też masz jeszcze szansę na wygraną! Wystarczy, że kupisz dowolny produkt Epson i zarejestrujesz swoje zgłoszenie pod adresem https://www.epson.pl/loteria
Nie zwlekaj, termin przyjmowania zgłoszeń mija 31.12.2023 r. Spróbuj szczęścia i wygraj fantastyczne nagrody!