ATRAKCYJNE PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

Programy lojalnościowe B2B są doskonałym narzędziem do budowy relacji biznesowych. Wskazują na to badania – aż 65% przedsiębiorstw deklaruje odświeżenie lub wprowadzenie programu dla swoich klientów. Dlaczego zainteresowanie jest tak duże?

Program lojalnościowy dla klientów B2B skutecznie podtrzymuje zaangażowanie klienta za sprawą atrakcyjnych nagród i zniżek na usługi. Szczególnie jeśli mechanizm promocji zachęca klienta do kolejnych zakupów. Można to osiągnąć poprzez wprowadzenie grywalizacji.

Odpowiednio przygotowany program powinien być nie tylko ciekawy, ale również nowoczesny i wygodny w użytkowaniu. Dlatego kluczem do sukcesu są profesjonalne aplikacje lojalnościowe. Tak przygotowana promocja to gwarancja realnego wzrostu zysków.

badania konsumenckie

KONFERENCJE BRANŻOWE I KONGRESY

Na budowę relacji biznesowych niekwestionowany wpływ mają konferencje branżowe, kongresy i inne eventy marketingowe. Przy czym liczy się atrakcyjna oprawa takiego wydarzenia. Wybór odpowiedniego miejsca, profesjonalne hostessy, przygotowanie atrakcyjnych welcome packów – to tylko niektóre z warunków powodzenia całego przedsięwzięcia.

Event marketingowy B2B przyczynia się do wzrostu atrakcyjności marki, zachęcając klientów do dalszej współpracy. Przykładem są konferencje, które organizujemy dla firmy Syngenta – w ciągu 11 lat odpowiadaliśmy za obsługę aż 70 wydarzeń na terenie całej Polski. W efekcie nasz klient cieszy się wysoką pozycją w branży i szerokim gronem lojalnych klientów.

WEBINARIA DLA KLIENTÓW

Relacje biznesowe można budować również za sprawą eventów online. Webinaria, podczas których podzielisz się wiedzą branżową i odpowiesz na pytania swoich klientów, pozwolą Ci zbudować wizerunek eksperta. Dzięki temu zyskasz zaufanie odbiorców i wzbudzisz ich chęć do dalszej współpracy. Organizacja webinarium wymaga przemyślanej koncepcji, atrakcyjnego scenariusza i odpowiednich narzędzi digitalowych.

Potrzebujesz wsparcia w tym zakresie? Zajmujemy się marketingiem relacji już od 30 lat, dlatego wiemy, jak ważni są lojalni klienci. Pomagamy firmom w realizacji eventów na szeroką skalę – nie tylko w formie online. Tworzymy również programy lojalnościowe B2B i atrakcyjne aplikacje mobilne. Umów się na bezpłatną konsultację!