LOGISTYKA AKCJI PROMOCYJNYCH

Profesjonalne wsparcie w zakresie planowania akcji promocyjnych to gwarancja oszczędności czasu i bezproblemowej realizacji całego przedsięwzięcia. Nie są to jednak jedyne korzyści, jakie płyną z outsourcingu. Badania pokazują, że aż 70% firm decyduje się na usługi zewnętrznej agencji z uwagi na niższe koszty. Trudno się dziwić – odpowiednie narzędzia, umiejętności oraz wiedza ekspercka to klucz nie tylko do realizacji celów biznesowych, ale również do redukcji kosztów związanych z kampanią marketingową.

Organizacja akcji promocyjnej wymaga przeprowadzenia analizy konkurencji, przygotowania kreatywnej koncepcji i wreszcie sprawnej realizacji. Przy czym decydując się na konkurs konsumencki lub loterię, należy zadbać nie tylko o bezproblemową rejestrację uczestników. Trudności mogą pojawić się na etapie nagradzania klientów – szczególnie gdy akcja promocyjna przewiduje gratisy w tysiącach sztuk. Z pomocą przychodzą kompetencje logistyczne i agencja marketingowa, która zajmuje się nie tylko strategią, ale również realną dystrybucją nagród. Właśnie takie wsparcie zapewniamy naszym klientom, oferując bezkonkurencyjne usługi marketingowe dla każdej branży.

ORGANIZACJA EVENTÓW MARKETINGOWYCH

Planujemy i organizujemy eventy marketingowe, zapewniając stuprocentowy sukces konferencji, kongresów i imprez firmowych. Udostępniamy nowoczesny moduł z QR-kodem, który umożliwia bezproblemową rejestrację uczestników na wydarzenie. Tworzymy profesjonalne zespoły hostess i hostów. Dzięki nam firmy rejestrują rekordową liczbę klientów na eventach marketingowych i budują silny autorytet w branży.

Mamy za sobą organizację wydarzeń dla popularnych marek działających w Polsce. Współpracowaliśmy między innymi z firmą Nativiana Roztocze, dla której zorganizowaliśmy event plenerowy pod hasłem „Rodowita z Roztocza”. Na potrzeby wydarzenia przygotowaliśmy między innymi personalizowane welcome packi i catering. Sprawna i kreatywna realizacja eventu zaowocowała zwiększeniem atrakcyjności marki.

Możemy pochwalić się również realizacją eventów dla firmy Syngenta. W ciągu 11 lat zadbaliśmy o kompleksową organizację aż 70 konferencji, dzięki którym nasz klient zbudował silną pozycję eksperta w swojej branży.

PROFESJONALNA LOGISTYKA ZAKUPÓW

Logistyka zakupów jest ważnym aspektem marketingu relacyjnego. Konkursy i loterie, programy lojalnościowe, promocje typu Buy/Get – wszystko to wiąże się z koniecznością przygotowania nagród lub produktów gratisowych. Kwestia ta dotyczy również różnego rodzaju eventów, kiedy to uczestnicy otrzymują pakiety powitalne, które są doskonałą formą promocji marki i umacniana relacji biznesowych.

Zajmujemy się nie tylko zakupem nagród i produktów gratisowych dla klientów, ale również personalizacją i wysyłką materiałów promocyjnych. Dbamy przy tym o kreatywne rozwiązania wizualne i sprawną dystrybucję produktów.

Wiemy również, jak ważne jest odpowiednie konfekcjonowanie towarów. Zgodnie z wynikami badań, właściwa zewnętrzna oprawa produktu przyczynia się do zwiększenia sprzedaży w przypadku 30% firm. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na każdy szczegół związany z przygotowaniem produktów do wysyłki i sprzedaży – w taki sposób, aby wszystkie zestawy były kompletne i prezentowały się jak najlepiej. Dzięki temu nasi klienci generują większe zyski.

logistyka promocji

KOMPLEKSOWE WSPARCIE LOGISTYCZNE DLA FIRM

Oferujemy wielokierunkowe wsparcie logistyczne dla firm. Realizujemy profesjonalne akcje promocyjne różnego rodzaju, zapewniając sprawną realizację konkursów, loterii, eventów marketingowych i nie tylko. Zakres naszej działalności obejmuje zarówno personalizację oraz dystrybucję nagród, jak i magazynowanie i konfekcjonowanie produktów.

Zapewniamy ponadto wsparcie prawne, przygotowując profesjonalne regulaminy akcji promocyjnych. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do kompleksowych usług, dlatego oferujemy również faktoring i nowoczesny moduł do fakturowania, który usprawnia realizację wszystkich formalności.

outsourcing usług logistycznych
LOGISTYKA ZAKUPÓW

Przygotujemy atrakcyjne nagrody lub zestawy gratisów dla Twoich klientów. Sprawimy, że wzmocnisz atrakcyjny wizerunek swojej marki i zbudujesz trwałe relacje z konsumentami.

profesjonalny faktoring
PROFESJONALNY FAKTORING

Zadbamy o wszystkie niezbędne formalności, przygotowując faktury dla Twoich klientów. Dzięki nam zaoszczędzisz cenny czas i bezproblemowo przeprowadzisz akcję promocyjną.

magazynowanie produktów
MAGAZYNOWANIE

Nie musisz martwić się przestrzenią dla nagród i materiałów gratisowych. Zadbamy o bezpieczne magazynowanie wszystkich produktów, zanim trafią do uczestników akcji promocyjnej.

konfekcjonowanie
KONFEKCJONOWANIE TOWARÓW

Skompletujemy zestawy gratisów, dbając o funkcjonalność i ciekawe rozwiązania wizualne. Dzięki nam Twoja marka stanie się bardziej atrakcyjna w oczach klientów.

wysyłka nagród
WYSYŁKA I DYSTRYBUCJA NAGRÓD

Przeprowadzimy proces wysyłki nagród lub gratisów, zapewniając błyskawiczną i bezpieczną dostawę wszystkich produktów. Zminimalizujemy nadmierne koszty i zadbamy o korzystny wizerunek Twojej firmy.

pracownicy sezonowi akcje promocyjne
PRACOWNICY SEZONOWI

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny zespół pracowników sezonowych, którzy zapewnią realizację eventu na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki nam umocnisz relacje biznesowe i skutecznie wypromujesz swoją markę.

LOGISTYKA OUTSOURCING – OD PLANU DO REALIZACJI

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i zwracamy uwagę na specyfikę branży, w jakiej działasz. Każdą współpracę rozpoczynamy od wstępnej konsultacji, która jest punktem wyjścia do stworzenia profesjonalnego planu działań marketingowych. Mamy tysiące wyjątkowych pomysłów, specjalistyczną wiedzę i 30 lat doświadczenia w branży. Kompetencje logistyczne i umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi pozwalają nam na efektywną realizację akcji promocyjnej niezależnie od skali przedsięwzięcia.

Jeśli szukasz agencji marketingowej, która nie tylko poprowadzi za Ciebie kampanię marketingową, ale zapewni również kompleksowe wsparcie logistyczne, to Karlsbad jest odpowiednim wyborem. Umów się na bezpłatną konsultację i zobacz, jak współpraca z nami wygląda w praktyce.

logistyka outsourcing agencja

Skontaktuj się z nami!