CZYM JEST IDENTYFIKACJA WIZUALNA?

Nic tak nie trafia do odbiorcy, jak angażujące rozwiązania graficzne. W dobie kultury obrazkowej, w której znowu funkcjonujemy, media wizualne odgrywają decydującą rolę. Wybierając się do konkretnej restauracji, sklepu spożywczego czy drogerii, naszym myślom będzie towarzyszył obraz bezpośrednio związany z daną marką. Oczywiście pod warunkiem, że strategia wizualna tej firmy prezentuje odpowiednio wysoki poziom.

Identyfikacja wizualna to zespół działań ukierunkowanych na stworzenie oryginalnej i zapadającej w pamięć reprezentacji marki. Logo firmy, kolorystyka strony internetowej, projekty graficzne i materiały reklamowe – wszystko to powinno przybrać jeden ton i stanowić wyróżnik marki na rynku.

Dzięki identyfikacji wizualnej firmy stają się rozpoznawalne i zwiększają sprzedaż. Wystarczy spojrzeć na dane – już sama odpowiednio dobrana kolorystyka prowadzi do wzrostu widoczności marki nawet o 80%. Jaki to ma związek ze sprzedażą? Badania pokazują, że rozpoznawalne marki mogą generować aż o 23% większe zyski. Wszystko dlatego, że spójna  wizualna strategia zapisuje firmę w pamięci klientów, wzbudzając jednocześnie ich zaufanie do marki.

identyfikacja wizualna marki

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną strategię wizualnej komunikacji marki i wdrożymy ją w wielu różnych obszarach. Zapewniamy nie tylko kreatywne podejście i specjalistyczną wiedzę, ale również atrakcyjne projekty graficzne i materiały POS.

Zajmujemy się ponadto brandingiem w przestrzeni cyfrowej, tworząc estetyczne strony internetowe i prowadząc kompleksową obsługę social mediów. Działamy na podstawie twardych danych, a badania rynku i insighty konsumenckie nie stanowią dla nas tajemnicy. Zadbamy również o budowę tożsamości Twojej marki. Dzięki temu osiągniesz indywidualne cele biznesowe.

DIGITAL BRANDING

W dobie cyfryzacji budowa wizerunku w różnych kanałach digitalowych to podstawa sukcesu w branży. Wyniki badań mówią same za siebie – prawie połowa osób przegląda firmowe strony internetowe. Przy czym pierwsze wrażenie jest decydujące – Twoi odbiorcy ocenią witrynę w zaledwie 0,05 s. Jako że obrazy oddziałują na użytkowników najbardziej, warto poświęcić szczególną uwagę wizualnym aspektom strony www.

Digital branding to budowa marki w przestrzeni cyfrowej. Obejmuje szeroki zakres działań, wśród których istotne miejsce zajmuje identyfikacja wizualna. Przy czym celem jest nie tylko zbudowanie spójnej kolorystyki w obrębie strony www i różnych kanałów social media. Wybór określonych typów czcionki, charakterystyczne projekty graficzne, atrakcyjne zdjęcia utrzymane w oryginalnej estetyce – wszystko to stworzy kompletny wizerunek marki, nadając jej unikalną wartość.

W Karlsbad tworzymy strony internetowe, które zachwycają użytkowników. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, wykorzystując zaawansowane narzędzia i oferujemy atrakcyjne rozwiązania content marketingowe. Strategię, którą dla Ciebie przygotujemy, wdrożymy również w mediach społecznościowych, aby Twoja marka stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

skuteczny digital branding
badania konsumenckie

BADANIA I INSIGHTY KONSUMENCKIE

Nawet najbardziej atrakcyjne rozwiązania wizualne nie przyniosą oczekiwanych efektów, jeśli nie zostaną poprzedzone odpowiednio przeprowadzonymi badaniami. Stworzenie strategii identyfikacji wizualnej, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, jest możliwe dzięki wcześniejszej analizie rynku. Celem jest odkrycie unikalnej wartości, dzięki której Twoja marka zyska niepowtarzalny charakter.

Insighty konsumenckie natomiast mają na celu ujawnienie oczekiwań Twoich klientów. Wyniki odpowiednio przeprowadzonych badań pozwolą stworzyć efektywną strategię identyfikacji wizualnej, czyli wdrożyć rozwiązania, dzięki którym zwiększy się zaufanie do Twojej marki. Ostatecznie cały proces zaowocuje również wzrostem zainteresowania ofertą Twojej firmy.

KREACJA I PRODUKCJA POS

Działamy wielokierunkowo, wdrażając strategię identyfikacji wizualnej również w przestrzeni fizycznej. Projektujemy i produkujemy atrakcyjne materiały reklamowe dla punktów sprzedaży. Rozwiązania, które oferujemy, przyciągają wzrok konsumentów i zachęcają ich do podjęcia działania.

Dostarczamy firmom:

  • ulotki,

  • wobblery,

  • rollupy reklamowe,

  • naklejki,

  • hangery,

  • katalogi,

  • i nie tylko.

Materiały handlowe są ważną częścią strategii wizualnej komunikacji marki. Oryginalna estetyka i rozwiązania graficzne, które oddziałują na shopperów, pozwalają zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

atrakcyjne materiały pos

KOMPLEKSOWY SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ CI

Czy wiesz, że prawie 80% osób zwraca uwagę na wartości, jakie prezentuje marka? Jeśli są im one bliskie, klienci chętniej decydują się na skorzystanie z oferty. Dlatego w procesie identyfikacji wizualnej dbamy również o Corporate Identity (CI), czyli tożsamość Twojej marki.

Logo Twojej firmy, content wizualny, jakim dzielisz się w mediach społecznościowych, materiały POS – wszystko to jest doskonałym sposobem na komunikację wartości, jakimi kieruje się Twoja firma i sukcesów, jakie ma już za sobą. Dzięki profesjonalnej strategii CI zdobędziesz zaufanie klientów i sprawisz, że zechcą zostać z Twoją marką na dłużej.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I KREATYWNE PROJEKTOWANIE

Potrafimy nadać marce niepowtarzalny charakter. Wszystko za sprawą indywidualnego podejścia do każdej realizacji i kreatywności w działaniu. Nasz zespół jest otwarty na Twoje potrzeby i wizję, jaką chcesz podzielić się ze swoimi klientami.

Wprowadzimy Twoje pomysły w życie, wzbogacając je o nową perspektywę. Stworzymy dla Ciebie kompleksową strategię identyfikacji wizualnej, dzięki której zwiększysz autorytet na rynku i zaczniesz generować większe zyski.

budowa wizerunku

DOŚWIADCZENIE W KREACJI WIZERUNKU

Działamy na rynku już od 30 lat, świadcząc wielokierunkowe usługi marketingowe. Stworzyliśmy strategię identyfikacji wizualnej dla wielu popularnych marek. W obszarze digital brandingu wspieraliśmy między innymi markę Philips. Mamy za sobą również kompleksową współpracę z firmami Jacobs, Herbal Essences i Ariel. Wielokrotnie zajmowaliśmy się e-brandingiem oraz projektowaniem i produkcją materiałów reklamowych.

Jeśli chcesz, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna na rynku, chętnie stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię działania. Wybierz usługi najwyższej jakości i dostosuj projekt do swoich potrzeb.