EXPERIENCE WITH US

LET'S DO IT!

 • Nagroda:
  Gazele Biznesu
  2012

 • Nagroda:
  Diament Miesięcznika Forbes
  2019

 • Nagroda:
  Diament Miesięcznika Forbes
  2020

LOYALTY

MATTERS

Kim jesteśmy?

Karlsbad to 30 lat doświadczenia w realizacji kampanii i projektów marketingowych na najwyższym poziomie. W pracy kierujemy się lojalnością, skutecznością i efektywnością.

Zawsze szyjemy na miarę, zgodnie z potrzebami naszych klientów. Tworzymy i pielęgnujemy relacje biznesowe, które wraz z marką Karlsbad zostają w świadomości na lata.

Fakty

28

lat skutecznych kampanii i sukcesów

44

kreatywnych, doświadczonych i pełnych pasji specjalistów

124

kawy dziennie, aby wesprzeć naszą efektywność

2000

projektów dla najbardziej wymagających klientów

Jak pracujemy?

Nasz zespół to specjaliści z długoletnim doświadczeniem i unikatowym know-how. Wyróżnia nas kreatywność oraz indywidualne podejście. Z pasją tworzymy skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów.

Czego możesz się po nas spodziewać? Efektywności, lojalności, elastyczności, szybkich reakcji, motywacji, wiarygodności, doświadczenia i odpowiedzialności.

Jesteśmy dumni, że wielu klientów zostaje z nami na lata.

Wybrane realizacje

Konkurs SMS-owy Head & Shoulders

 • Promocja marki
 • Budowa wizerunku
 • Zwiększenie sprzedaży
Czytaj więcej...

#Konkurs SMS #DTP #Produkcja

Konkurs SMS-owy Head & Shoulders

Head & Shoulders konkurs SMS – Dla marki Head & Shoulders w 2019 r. przygotowaliśmy oraz obsługiwaliśmy konkurs SMS-owy. Stworzyliśmy koncepcję oraz mechanikę całej aktywacji. Zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy materiały POS i DTP przeznaczone do punktów sprzedaży. Dodatkowym wyzwaniem było dla nas przygotowanie reklam produktowych do gazetek sklepowych w sieci Carrefour.

Nasza praca obejmowała również: obsługę prawno-podatkową, weryfikację oraz analizę zgłoszeń, wyłonienie zwycięzców i zawiadomienia o wygranych. Byliśmy odpowiedzialni za obsługę logistyczną – magazynowanie oraz dystrybucję nagród przeznaczonych dla uczestników konkursu.

Serwisy internetowe

 • UX / UI
 • E-Commerce
 • LP, WWW, PWA ,CRM
Czytaj więcej...

IT Development

Serwisy internetowe

Nierozłącznym elementem działań digitalowych jest technologia, dlatego mamy zespół wysoko wykwalifikowanych pasjonatów, którzy mają głowy pełne pomysłów i serca pełne zapału. Dzięki śledzeniu najnowszych trendów IT, szerokim kompetencjom oraz doświadczeniu, naszym klientom dostarczmy najlepsze rozwiązania informatyczne ukierunkowane na ich potrzeby, tak aby jak       najskuteczniej i naefektywniej mogli konkurować w świecie Digital Marketingu. Opracowujemy unikalne rozwiązania UX / UI,  projekty realizujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne zgodne z obecnymi wytycznymi Google. Wdrażamy autorskie aplikacje wspierające wszystkie platformy (Android, OS, Windows). Dostarczamy profesjonalne rozwiązania typu CRM, ERP wspomagające np: zarządzanie sprzedażą i procesami wewnątrz firm. Stworzymy dla Ciebie stronę firmową, sklep internetowy, portal informacyjny, personalizowaną prezentację w formie LP,bloga a nawet forum internetowe.

Herbal Essences życzy równowagi i spokoju ducha

 • Promocja Marki
 • Zwiększenie sprzedaży
 • Promowanie linii produktowej
Czytaj więcej...

#Sprzedaż premiowa #Logistyka #POS

Herbal Essences życzy równowagi i spokoju ducha

Herbal Essences życzy równowagi i spokoju ducha” to hasło przewodnie programu konsumenckiego, jaki realizowaliśmy dla marki Herbal Essences wiosną 2020 roku. Aby podkreślić dbałość marki o naturalne środowisko, w promocji sprezentowano żywe, wiosenne kwiatki w doniczkach: bratki, rumianki i pierwiosnki. W punktach sprzedaży znajdowały się specjalnie zaprojektowane ekspozycje nawiązujące do kwietnych balkonów i rabat ogródkowych.

Naszym zadaniem było zaproponowanie koncepcji kreatywnej i mechanizmu promocji, opracowanie koszyka nagród. Część logistyczno-produkcyjna obejmowała: wykonanie całych ekspozycji, materiałów POS, zakup, magazynowanie oraz dystrybucję nagród. Kompleksowości naszych usług dopełniła obsługa księgowo-prawna całego programu.

Kreacja i produkcja

 • POS
 • DTP
 • Produkcja
Czytaj więcej...

Materiały BTL, Produkcja

Kreacja i produkcja

Karlsbad oferuje swoim klientom realizację wszelkiego typu projektów BTL. Szerokie spektrum dostępnych rozwiązań oraz kreatywność, daje nam możliwość dopasowania formy reklamy do indywidualnych potrzeb w taki sposób, aby osiągnąć maksymalnie możliwy efekt przy minimalnych nakładach finansowych. Projektujemy i wykonujemy systemy wystawiennicze na targi oraz eventy, materiały POS w tym: ekspozytory, wobblery, display’s, hangery, makiety, stands, ligthbox, infokioski, checkout, ulotki, plakaty, katalogi. Ciekawie zaprojektowane oraz dobrze wykonane materiały pozwalają skuteczniej dotrzeć do potencjalnych klientów i na długi czas pozostać w ich pamięci.

„Milka ze skoczkami”

 • Promocja marki
 • Zwiększenie sprzedaży
 • Budowanie wizerunku lidera
Czytaj więcej...

#Konkurs konsumencki #Full Service #WWW

„Milka ze skoczkami”

"Milka ze Skoczkami" – to cykliczny konkurs konsumencki, który co roku organizujemy dla sieci sklepów Biedronka. Na miłośników czekoladowych słodkości i skoków narciarskich czekają liczne atrakcyjne nagrody, w tym vouchery o wartości 2000 zł na pobyt w hotelu + bilety na odbywający się w Zakopanem Puchar Świata.

Na potrzeby programu stworzyliśmy serwis internetowy www.milkazeskoczkami.pl, dzięki któremu uczestnicy mogą dokonać rejestracji oraz zapoznać się z zasadami promocji. Do naszych zadań należą również: obsługa prawno-podatkowa, bieżąca komunikacja z uczestnikami konkursu, helpdesk, uruchomienie i realizacja systemu SMS do przyjmowania zgłoszeń, wybór zwycięzców, zakup i wysyłka nagród. 

Wsparcie dla marek w internecie

 • E-Branding
 • Content Marketing
 • Zintegrowane Kampanie
Czytaj więcej...

Strategia komunikacji w internecine

Wsparcie dla marek w internecie

Karlsbad od wielu lat oferuje swoim klientom pełne wsparcie w obszarze digatalu. Naszą siłą jest unikalne doświadczenie w integracji działań interaktywnych z tradycyjnym marketingiem. Różnorodność sposobów, ilość kanałów oraz narzędzi wykorzystywanych w dotarciu do grupy docelowej sprawia że warto korzystać z usług doświadczonych ekspertów za jakich się uważamy. Oferujemy usługi w zakresie planowania strategii, realizacji zintegrowanych kampanii on-line, obsłudze Social Mediów, tworzeniu Content Marketingu, reklamach typu display, e-mail marketingu jak i współpracy z influencerami. Jesteśmy skuteczni dzięki czemu nasi klienci realizują z nami od lat różnorodne projekty z zakresu digitalu.

„Odbierz zwrot” od Philips

 • Promocja marki
 • Budowa bazy klientów oraz pozyskanie leadów
 • Zwiększenie sprzedaży
Czytaj więcej...

#Program Lojalnościowy #Cashback

„Odbierz zwrot” od Philips

 „Odbierz zwrot od Philips” – cash back to sprawdzone narzędzie zwiększające sprzedaż. Mieliśmy przyjemność stworzyć pierwszą kampanię tego rodzaju na polskim rynku dla kategorii „male grooming”. Naszym zadaniem była kompleksowa realizacja obejmująca przygotowanie m.in.: materiałów POS dla wszystkich kanałów sprzedaży oraz contentu onlinowego.

Specjalnie do obsługi tego programu stworzyliśmy autorską platformę – służącą do weryfikacji zgłoszeń – z automatyczną analizą nadesłanych dokumentów, generowaniem przelewów. Umożliwiała ona bieżącą komunikację z konsumentami, a także monitorowanie real-time i raportowanie postępów akcji.

 

Event „Rodowita z Roztocza”

 • Promocja marki
 • Budowa wizerunku 
 • Zakomunikowanie zmian
Czytaj więcej...

#Event #Logistyka #Zakupy

Event „Rodowita z Roztocza”

 „Rodowita z Roztocza” – Dla naszego klienta firmy Nativiana Roztocze Sp. z o.o. mieliśmy przyjemność zorganizować w 2019 roku event. Wydarzenie było związane z otwarciem rozlewni wody Rodowita z Roztocza. Uroczystość przygotowana została przede wszystkim dla gości z zagranicy, prasy oraz przedstawicieli samorządów.

Był to event plenerowy, na terenie rozlewni, z wykorzystaniem namiotu o powierzchni 400 m2. Do naszych zadań należała całościowa realizacja wydarzenia, m.in.: opracowanie scenariusza, przygotowanie cateringu, sceno-technika, hostessy, zakup i personalizacja welcome packów, kompleksowa logistyka.

Kreowanie wizerunku marki

 • Architektura Marki
 • Branding / Rebranding
 • Identyfikacja wizualna CI
Czytaj więcej...

Systemy Identyfikaci wizualnej CI

Kreowanie wizerunku marki

Karlsbad to doświadczony zespół specjalistów, którego ambicją i celem jest tworzenie wysokiej jakości kreatywnych projektów graficznych, po to by produkt, marka czy też firma mogły wyraziście zaistnieć na rynku jak i skutecznie konkurować. Zajmujemy się strategią, konsultingiem, identyfikacją wizualną oraz brandingiem. Od lat pomagamy budować silne związki emocjonalne pomiędzy marką a konsumentami, co zwiększa sprzedaż, wzmacnia lojalność i poprawia wizerunek. Wspieramy naszych klientów w ich rozwoju i pomagamy im stawać się silniejszymi!

„Fach w ręku - prezent w kieszeni”

 • Promocja marki
 • Budowanie bazy
 • Zwiększenie sprzedaży
Czytaj więcej...

#Promocja Konsumencka #Full Service

„Fach w ręku - prezent w kieszeni”

 „Fach w ręku prezent w kieszeni” to promocja konsumencka, którą przeprowadziliśmy dla marki Stanley. Celem podjętych działań był wzrost sprzedaży w „martwym” zimowym okresie sprzedażowym. Nasza praca rozpoczęła się od opracowania strategii, a następnie stworzenia dedykowanej linii kreatywnej promocji. Na jej podstawie powstały materiały POS oraz strona WWW do rejestracji zgłoszeń.

Do naszych zadań należało zarówno kompleksowe przygotowanie, jak i obsługa prawna, podatkowa, oraz logistyka, weryfikacja zgłoszeń, magazynowanie i wysyłka nagród. Promocja okazała się sporym sukcesem, co bezpośrednio przełożyło się na wzrost sprzedaży, który był głównym celem wyznaczonym przez klienta.

Profi Field Marketing

 • Budowanie wizerunku
 • Wzrost świadomości marki
 • Dotarcie do ścisłej grupy docelowej 
Czytaj więcej...

#Field marketing #Sampling #Logistyka

Profi Field Marketing

Profi Filed Marketing – Profi to producent z branży FMCG specjalizujący się w produkcji wysokojakościowych przetworów mięsnych oraz dań gotowych. W pierwszej połowie 2019 roku zorganizowaliśmy na terenie pięciu największych miast w Polsce „sampling” zup oraz dań gotowych marki. Akcja przeprowadzana była w godzinach porannego szczytu, równocześnie w 10 różnych lokalizacjach na terenie danego miasta. Konsumenci otrzymywali pełnowartościowe produkty z kategorii „gotowe do spożycia”, wydaliśmy łącznie ponad 45 tys. porcji.

Do naszych zadań należała kompleksowa obsługa akcji promocyjnej, w tym: zaprojektowanie strojów i materiałów reklamowych oraz logistyka. Dowodem skuteczności przeprowadzonych działań przez Karlsbad było ponownie zlecenie „samplingu” przez Profi. Przed 27 uczelniami wyższymi, zlokalizowanymi na terenie największych miast Polski, rozdawaliśmy studentom „paszteciki” Profi, które dostępne są w ofercie marki aż w 16 smakach.

Outsourcing dla Signify Polska

 • Merchandising
 • Wsparcie sprzedaży
 • Budowanie wizerunku
Czytaj więcej...

#Outsourcing #Produkcja #Logistyka

Outsourcing dla Signify Polska

Dla naszego wieloletniego klienta Signify Polska od kilku lat nieprzerwanie realizujemy projekt outsourcingowy. Wspierając naszego klienta, sprawujemy opiekę nad ekspozycjami produktów oraz materiałami POS w punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Do tego celu zbudowaliśmy odpowiedni zespół, który składa się z doświadczonych przedstawicieli handlowych. Kontrola dostępności produktów, ekspozycja POS-ów, monitorowanie działań konkurencji, inwentaryzacje oraz organizacja akcji promocyjnych to podstawowy zakres obowiązków każdego z pracowników.

Bardzo ważnym elementem przyjętej strategii jest również budowanie relacji z kierownikami sieci handlowych i pracownikami sklepów odpowiedzialnymi za daną kategorię produktową. Nasze działania systematycznie i skutecznie budują pozycję marki Signify w Polsce, zwiększają sprzedaż oraz poszerzają sieć sprzedaży produktów Signify.

„Wcześnie kupujesz Więcej zyskujesz”

 

 • Poszerzenie bazy danych
 • Zwiększenie sprzedaży

 

Czytaj więcej...

#Program Lojalnościowy #Call Center #Digital

„Wcześnie kupujesz Więcej zyskujesz”

„Wcześnie kupujesz, więcej zyskujesz” – to promocja, którą opracowaliśmy, wdrożyliśmy i prowadzimy dla Syngenta Polska. Celem kampanii było zachęcenie rolników do wyboru konkretnych odmian kukurydzy Syngenta i wczesnego jej zakupu. Uczestnicy mogli wybrać spośród 3 propozycji nagród: karta Orlen, bon produktowy Syngenta, punkty AgriClub. Nagrody (ich rodzaj i wartość) zostały opracowane w odpowiedzi na potrzeby zróżnicowanych grup plantatorów kukurydzy.

Promocję obsługiwaliśmy kompleksowo. Na potrzeby programu stworzyliśmy serwis internetowy www.wiecejzyskujesz.pl, dzięki któremu uczestnik może dokonać rejestracji oraz zapoznać się z zasadami promocji. Do naszych zadań należy również bieżąca weryfikacja zgłoszeń, handling nagród, obsługa prawno-podatkowa oraz komunikacja z klientami (Infolinia, e-mail).

Firma Karlsbad wykazała się pełnym profesjonalizmem i przejrzystością w przygotowaniu oferty oraz doskonałym wyczuciem potrzeb klienta. Realizacja wydarzenia przebiegła terminowo, płynnie, bez usterek. Pozytywne i profesjonalne agencji podejście do realizacji powierzonych zadań, zrozumienie naszych potrzeb i oczekiwań sprawiają, że jest to partner, na którym zawsze możemy polegać i którego szczerze możemy polecić.

Monika Grauer
Marketing Manager || Rodowita z Roztocza

Ponad 13-letnia, nieprzerwana, kompleksowa obsługa programu lojalnościowego dla kluczowych klientów firmy. Organizacja cyklicznych konferencji, współpraca w zakresie tworzenia i prowadzenia akcji promocyjnych oraz codzienna obsługa strony internetowej wraz z pełnym wsparciem w zakresie IT.

Renata Piekarska
Marketing Services & Loyalty Programs Manager || Syngenta

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani realizowanymi przez agencję Karlsbad usługami, dlatego współpracujemy z nią już 13 lat. Realizowane przez Syngenta Polska konferencje wymagają doskonałej organizacji, logistyki, skrupulatności oraz elastyczności. Doceniamy pracowitość i profesjonalizm wszystkich pracowników zaangażowanych w realizację naszych projektów i z całą odpowiedzialnością rekomendujemy agencję Karlsbad jako partnera godnego zaufania.

Magdalena Gadomska
Marketing Manager || External Syngenta Polska Sp. z o.o.

Agencja Karlsbad wykazuje się profesjonalizmem, zaangażowaniem i doświadczeniem podczas realizacji projektów eventowych zarówno branżowych, jak i integracyjnych. Chcemy podkreślić wyjątkową sprawność i elastyczność w rozwiązywaniu trudnych oraz nieoczekiwanie pojawiających się problemów. Angażując agencję Karlsbad możemy być pewni, że każdy event zostanie zorganizowany na najwyższym poziomie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Emilia Abramczyk
Event Manager || Philips Polska Sp. z o.o.

Usługi oferowane przez agencję Karlsbad charakteryzuje najwyższa jakość, realizowane są z dbałością o terminowość, spójność merytoryczną i przejrzystość rozliczeń. Wiedza, elastyczne podejście i autentyczne zaangażowanie pracowników agencji Karlsbad sprawiają, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy.

Elwira Tańska
Marketing Manager || Philips Consumer Lifestyle

Projekt prowadzony przez agencję Karlsbad świadczony jest na najwyższym poziomie, z pełną dbałością o detale, terminowość oraz przejrzystość. Na podkreślenie zasługują rzetelność, zorganizowanie i zaangażowanie pracowników Karlsbad odpowiedzialnych za nasze projekty. Proaktywna postawa oraz kreatywność to dla nas duże zalety. Wszelkie usługi realizowane przez agencję wykonywane są na najwyższym poziomie.

Bogusław Bębenek
Key Account Manager || Metsa Tissue

Wiedza i doświadczenie w realizacji skomplikowanych i wymagających programów trade-marketingowych, które posiada Karlsbad, są dla nas niezwykle ważne. Dzięki czujności i zaangażowaniu podczas realizacji kampanii mamy poczucie bezpieczeństwa, a nasze projekty są w dobrych rękach. Zawsze mogliśmy liczyć na elastyczność zespołu, terminową realizację, a także optymalizację kosztów poprzez wspólną ewaluację poszczególnych rozwiązań.

Małgorzata Soroczko-Księżak
Trade Marketing Manager || Mondelēz International

Nasza współpraca bazowała na wielu obszarach działań sprzedażowych i promocyjnych, m.in.: akcje z mechanizmem konsumenckim, akcje lokalne w sklepach handlu nowoczesnego. Współpracę z firmą Karlsbad oceniam jako efektywną i skuteczną. Zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście, rzeczową i biznesową atmosferę pracy oraz elastyczne reagowanie na zmiany w trakcie realizacji. Polecam firmę Karlsbad jako wiarygodnego i wartościowego partnera biznesowego w szeroko rozumianych obszarach sprzedażowych oraz marketingowych.

Maciej Gliwka
Channel & Category Development Manager || Mondelēz International

Firma Karlsbad czuwa nad wieloma naszymi projektami z zakresu marketingu handlowego – począwszy od programów lojalnościowych poprzez konkursy konsumenckie, aż po ad-hocowe akcje „na wczoraj”. Całościową naszą współpracę oceniam rewelacyjnie. Każdy projekt prowadzony jest kompleksowo z ogromnym zaangażowaniem ze strony managera.

Paulina Wyszyńska
Trade Marketing Specialist || Stanley Black & Decker Europe

Od lat powierzamy agencji Karlsbad przygotowywanie działań promocyjnych oraz loterii w największych sieciach handlowych na terenie Polski. Działania te obejmują część kreatywną, produkcję oraz kompleksową obsługę konkursów i loterii, aż po wysyłkę nagród.

Grzegorz Rudy
Trade Marketing Manager || Kraft Foods Polska S.A.

Zapraszamy do współpracy

Sebastian Fuśnik

Business Development Director

Tel: 509 997 042
E-mail: sebastian.fusnik@karlsbad.pl


Biuro: biuro@karlsbad.pl

Kontakt