KREACJA
Tworzymy zespół kreatywnych, doświadczonych specja­listów , którzy dobrze wiedzą, że nowoczesny design daje przewagę w biznesie! Jesteśmy świadomi również tego, że grafika użytkowa to nie sztuka dla sztuki. U nas kreatywna koncepcja powstaje na podstawie dokładnej analizy klienta, jego historii oraz celów biznesowych.
LOGOTYPY
W kreowaniu marki najważniejszy jest znak! Prosty, wyrazisty a zarazem niosący przekaz. Chcemy abyś był dumny z wizerunku swojej firmy, produktu czy usługi dlatego projektując znak graficzny staramy się poznać potrzeby Twoje i rynku, tak by znak logo był ich odzwierciedleniem.
KEY VISUAL
KV jest esencją danej kampanii, jest kluczem, pomysłem i wizerunkiem!
MATERIAŁY POS
Konkursy promocyjne to jeden z najczęściej wykorzystywanych środków w kampaniach reklamowych produktów. Dobrze opracowany mechanizm oraz atrakcyjne nagrody mogą przełożyć się na skok sprzedaży, a co ważniejsze budują przywiązanie konsumenta do marki. Materiały POS to jeden z najważniejszych nośników informacji dla klienta, zajmujemy się ich kreowaniem, produkcją, instalacją w punktach sprzedaży.
PROJEKTY 3D
Projektując półki ekspozycyjne Philips zadbaliśmy by forma wizualna była zarówno atrakcyjna i funkcjonalna. Stoiska targowe KATRIN to projekt, który realizowaliśmy przez kilka lat. Ich forma jest za każdym razem nowoczesna, odwołująca się do aktualnych nowości produktowych naszego klienta.