INSTORE MARKETING
  • ogólnopolski zasięg działań
  • 25 przedstawicielstw lokalnych
  • wykwalifikowany personel
  • współpraca z największymi sieciami handlowymi
  • zaplecze magazynowe i transportowe
ANIMACJE SKLEPOWE
Chcesz aby konsument poznał działanie Twojego nowego produktu? Dzięki animacji sięgnie właśnie po niego! Zaplanujemy, przygotujemy i przeprowadzimy animację sklepową najlepiej prezentującą Twój produkt w oczach konsumentów. Żaden plakat ani ulotka nie przedstawi go tak dobrze jak nasi animatorzy. My znamy się na tym najlepiej! Nasza największa akcja animacyjna została przeprowadzona dla firmy Procter&Gamble w 120 miastach 400 sklepach podczas jednej tury promocyjnej w ciągu jednego weekendu.
SAMPLING
Wprowadzasz nowość na rynek i chcesz aby klient o tym wiedział?
Akcje samplingowe to idealne rozwiązanie! Przygotujemy próbkę Twojego produktu, wybierzemy odpowiednie miejsce oraz wykreujemy sytuację w której klient go otrzyma! Zadbamy o to by produkt trafił do odpowiedniego konsumenta! Rozdaliśmy już ponad 20 milionów gratisów i próbek, to tak jakby co drugi Polak coś od nas otrzymał.
DEGUSTACJE
Czy chcesz by konsument wybrał Twój produkt? Daj mu go spróbować! Smaku nie da się opisać ani pokazać. Trzeba go poczuć! Jesteśmy gotowi przeprowadzić degustację Twojego produktu w dowolnym miejscu w całej Polsce. Dzięki nam klienci mieli szansę spróbować produkty takie jak: lody Haagen Dazs, czekolady Alpen Gold, słodycze Corte Dore, czekoladki Merci, wafelki Prince Polo i wiele innych. Wydaliśmy ponad 2 miliony porcji - to jakby cała Warszawa posmakowała Twojego produktu!
RETAIL PROMOTIONS
Szukasz nietypowej formy promocji swojego produktu? Chcesz zwrócić uwagę zabieganych konsumentów? Mini event sprzedażowy sprawi, że klient na długo zapamięta twój produkt. Scenariusze naszych eventów to niestandardowe i ciekawe rozwiązania, które dopasujemy do Twoich potrzeb i budżetu.